Categorieën
De 3M Speedglas G5-03 Pro Lashelm maakt gebruik van de allernieuwste technologie om dynamische bescherming te bieden bij het lassen. Deze helmconfiguratie is gericht ontworpen voor de uitdagingen die u op het werk tegenkomt en bevat een haptische tikfunctie voor het activeren van de slijp- of snijmodus. Wij maken nu al gebruik van de lastechnologie van de toekomst. Met diverse accessoires, zoals een werklamp, nekbeschermer en hoofdkap, kunt u de 3M Speedglas G5-03 Pro Lashelm afstemmen op uw specifieke behoeften.
De 3M Speedglas G5-03 Pro Lashelm is speciaal ontworpen voor de veelzijdige lasser. Met deze helm kunt u schakelen tussen las- en slijpwerkzaamheden dankzij onze nieuwe Tap-functionaliteit. Met zeer ruime afstelmogelijkheden, waaronder meer controle over hoe u uw smeltbad ziet en hoe u de helm configureert voor extra bescherming tegen straling, vonken en spatten, geeft de G5-03 u de controle over uw bescherming. Met over 3M Speedglas Natural Color Technology, Variable Color Technology (bij G5-01/03VC) en een modus voor hechtlassen (met G5-01/03TW). Met de nieuwe optionele werklamp kunt u ook meer van uw werkstuk zien. Een optioneel helmadaptersysteem maakt ook aansluiting op een veiligheidshelm mogelijk voor lassers die hoofdbescherming nodig hebben.
| Artikelnummer | 631820 |
|---|---|
| EAN nummer | 04064035137427 |
| Merk | 3M |
Van komborstels en rondborstels tot stiftborstels, u vindt het bij De Slijpschijvenwinkel op de webshop. Met geavanceerde technologieën en hoogwaardige materialen bieden onze borstels efficiëntie, duurzaamheid en gebruiksgemak voor professioneel gebruik. Dankzij de veelzijdigheid en betrouwbaarheid van 3M zijn de producten geschikt voor diverse reinigingstoepassingen en oppervlakken, terwijl ze consistent indrukwekkende resultaten leveren. Ontdek de reinigingsborstels van 3M!